Przewodnik

Szklarska Poręba nazywana „Perłą Karkonoszy” położona jest malowniczo w dolinie rzeki Kamiennej. Piękne krajobrazy, warunki klimatyczne, doskonale przygotowane trasy narciarskie i szlaki turystyczne wpływają na jej atrakcyjność o każdej porze roku.
Szklarska Poręba to miasto pełne atrakcji turystycznych. Gdyby to jednak nie wystarczyło, to dla Naszych gości wspólnie z regionalnymi biurami turystycznymi organizujemy atrakcyjne wycieczki krajowe jak i zagraniczne.


Prócz wycieczek zapraszamy Państwa do skorzystania z ofert firm z nami współpracujących, które zapraszają zimą do szkoły snowbardowej, na kuligi z ogniskiem, wypożyczalni skuterów śnieżnych, w sezonie letnim do wypożyczalni quadów i całorocznie do groty solnej

W naszym obiekcie możecie wypożyczyć bez opłaty rowery górskie. Dysponujemy małym i dużym grillem zależnie od potrzeb na którym wieczorem możecie upiec kiełbaski i usiąść przy oświetlonym stole w zadbanym ogrodzie.
Położenie Naszego obiektu na wysokości 740 m n.p.m. powoduje, że śnieg zimą leży zawsze, co wywołuje wręcz bajkową atmosferę. Jest to niewątpliwa atrakcja dla Naszych gości. Nie bez powodu to miejsce jest nazwane „Białą Doliną”.

Informacje dotyczące Atrakcji w Szklarskiej Porębie zostały zaczerpnięte ze strony Miasta: www.szklarskaporeba.pl

Ten dział podzieliliśmy na kilka grup:

 

Na poniższej mapce znajdziecie lokalizację atrakcji Szklarskiej Poręby